Samsung Galaxy S7 me defekt

30 EUR

40 EUR

Shitet nga: besi Sot 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Prodhuesi
Samsung
defekt ekranin edhe kapakun mbrapa
pllaka dhe te tjerat ne rregull
kontakto+38344458262

qmimi fiks 30€
Leaflet
Në fillim