Shitet Galaxy S9 64 Gb Duos

360 EUR

Shitet nga: Galaxy S9 03 Dhj 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Prizren
Prodhuesi
Samsung
Shes Galaxy S9 edhe me 1 vjet e gjysem garancion shum i ruajtur dhe pa asnje defekt.
Boj ndrrim me Iphone 8+
Në fillim