Shitet Galaxy S9 64 Gb Duos

330 EUR

Shitet nga: Galaxy S9 04 Dhj 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Prizren
Prodhuesi
Samsung
Shes Galaxy S9 ne pako me te gjitha paisjet percjellese dhe 1 vjet e gjysem garancion. Shum pak i perdorur dhe pa asnje defekt .
Në fillim