Samsung dhe iphone 4s ne gjendje perfekte

0 EUR

Shitet nga: Qendrim Dje 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Prodhuesi
Samsung
Shiten telefonat ne gjendje shum te mir iphone 4s i ka 16 GB per ma shum na kontaktoni
Leaflet
Në fillim