Shiten telefona samsung s2 dhe samsung duos

Shitet nga: samsung 10 Tet 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
shitet samsung s2 osht gjendje t rregult veq se ekranin e ka t thym po ashtu samsung duos me dy kartela punon shum mir qmimi per ma shum kontaktoni ne telefon ose n viber +37745365116

baj nddrim edhe me naj telefon qmimi sipas marrveshjes
samsung
045365116
Leaflet
Në fillim