shes telefonin Samsung S3

110 EUR

Shitet nga: Perparim 10 Tet 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes telefonin Samsung S3 ne gjendje te rregullt punon shum mir pa kurfar problemi posedon folin si dhe mbajtsen mbrapa..
Perparim
045522662
Leaflet
Në fillim