Samsung dhe Nokia

30 EUR

Shitet nga: Liridon 10 Tet 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes 6 telefona.. 2 Nokia te pa perdorur. 2 samsung vetem njeri esht i perdor e tjetri i ri.. si dhe dy panasonik..
Per me shume ne Viber
049-892-370
Qmimi per 6 telefonat eshte vetem 30€
Liridon
049892370
Leaflet
Në fillim