Shes 3 telefona

0 EUR

Shitet nga: Bhexhet Krasniqi 12 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Prodhuesi
Samsung
Shes tre telefona samsung dhe 2 sony ericsson çmimi me marrveshje
Bhexhet Krasniqi
045614010
Leaflet
Në fillim