Shitet Samsung FAME Lite GT-S6790N URGJENT

50 EUR

70 EUR

Shitet nga: samsung 25 Nën 06:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet telefoni Samsung FAME Lite GT-S6790N eshte i bardh i ardhun nga italia shum pak i perdorun. Shum i rujtun.
Ka verzionin Android 4.1.2. RAM 512MB, Memorie 2GB.
Pranon gjitha aplikacionet
Eshte original 100 %
Mund te kontaktoni edhe ne viber 0037745526445 dhe ne E-mail.
samsung
045526445
Leaflet
Në fillim