ANDROID BOX I SIGURT + ABONIM NJË VJEÇAR

99 EUR

Shitet nga: Fatbardh 10 Dhj 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
ANDROID BOX + ABONIM NJË VJEÇAR - VETËM 99.99€

MBI 10.000 KANALE BOTËRORE DHE 2.000 SHQIPËTARE🖥🇦🇱
MBI 1.000 KANALE TË SPORTIT ⚽️🎱🏀

E gjitha çka ju nevojitet është TV dhe INTERNET, të tjerat u'a sigurojm ne.

Pagesa bëhet pas pranimit të produktit
Per kontakt me shenoni ne viber apo whatsapp: +38344872840
Leaflet
Në fillim