Publikuar: Shk 05 2023 06:04

Shes nje tablet Amazon dhe nje TV samsung

Publikuar: Shk 05 06:04
Shikime: 1
Shes nje tablet Amazon te ri 5gb RAM
TV samsung i pa perdorur pa wifi dhe pa youtube
I shes edhe ndamas
150 € TV
100€ tableti
Kontakt viber ose whatsapp +38345890912.
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

045890912

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione