Publikuar: Dhj 25 2022 08:21

Shes urgjent

EUR

Publikuar: Dhj 25 08:21
Shikime: 1
Shes ose nderroj Iphone 6S 64GB Space Grey ne gjendje fantastike pune per çdo funksion.
Telefoni ka ekranin origjinal dhe bateri origjinale me kapacitet te jetes 74% por qe e mbane shume mire ende nuk fiket me perqindje te vogel por as me perqindje te madhe.
Ekranin e ka te krisun pak ne pjesen e majte lart sepse eshte perdore pa foli nje kohe te gjate por nuk pengon ne pune absolut sen.
Telefoni eshte i blere ne Gjermani eshte teper i shpejte dhe shum stabile nuk bllokon aspak ne asnje funksion apo aplikacion.
Nuk eshte hapur asnjeher ose servisuar
IOS 15.7.1
Mundesi nderrimi me samsung.
Me telefon jap fotrollen dhe kabllen pre mbushje..
Per shkak te nje problemi nga merrjep nuk kam mundesi te ngarkoj fotografi te telefonit mundem me i dergu pas kontaktimit.
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

046168253
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione