Publikuar: Maj 28 2023 04:57

iPhone 13 Pro Max 256gb Sierra Blue nga SHBA

EUR

Publikuar: Maj 28 04:57
Shikime: 1
E kam iPhone 13 Pro Max 256 gb in Sierra blue( e kaltër) të rij, Telefoni është bler në Amerikë. Gjithashtu e kam edhe mbrojtsen per telefon MagSafe qe është ble në AppleStore. Per telefon është çmimi 1000€ e nese doni edhe mbrojtsen edhe 30€ tjera. Mos shkruani në numer te Kosovës se jam n më Amerik dhe skam kontakt te aj numër. Per më shumë informata shkruani WhatsApp Ose Viber në numër 8609678253.
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione