Publikuar: Korr 10 2023 05:00

❌ Ekran iPhone 13 Pro Max Origjinal ❌

EUR

Publikuar: Korr 10 05:00
Shikime: 6

📱 - Ekran iPhone 13 Pro Max Origjinal
✅ - Ekrani eshte 100% origjinal, i paricikluar dhe i hequr nga telefon i bllokuar me iCloud
🔧 - Origjinalitetin dhe cilesine e ekranit, mund t'a provoni ne cilindo servis
💶 - Cmimi 340€
🚚 - Transport kudo


📞 - +355 69 20 46 537
📍 - Vendndodhja: Tirane


❌ Nuk pranohen nderrime ❌
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
6
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355692046537

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione