I fone 4 Samsung s3

80 EUR

Shitet nga: Gazmend 05 Sht 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Drenas
Modeli
iPhone 4
Shef Tefon I fone 4 me 16g ne gjendje te rregullt dhe Samsung S3 , ose ndrroj me Ifone 5 te dyte
Gazmend
049701135
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione