iPhone 5

130 EUR

Shitet nga: Besart 28 Jan 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
Modeli
iPhone 5
Shes Iphone 5 ne gjendje te rregullt dhe shume i ruajtur, i ardhur nga zvicra dhe i perdorur vetum nga une.
Iphone 5 (i bardhe)
16Gb
Full Unlock
Cmimi 130Euro
044921566
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione