Iphone 5s Gold 16 GB

120 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Eye Monitor 26 Jan 20:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Iphone 5s Gold sikur i ri me pak gervishtje te vogla mbrapa tjerat perfekt punojn .
E ndrroj me Iphone 6 shtoj edhe pare
Eye Monitor
Bejme instalimin e rrymes elektrike si dhe montimin e kamerave CCV , Alarmeve te ndryshme , Montimin e Klimave , Formatizimin e Kompjuterave etj Per Me Shume Na Kontaktoni Ne Nr. 049/529/840 Ose Ne http://eye-monitor.weebly.com
Vizitoni faqen e biznesit tonë
mitrovice Tregoje në hartë
049529840
https://Fb.com/G.Apple.M
Eye Monitor
049556370
Leaflet
Eye Monitor
Miksete CW6004Usb (Urgjent) 0 EUR
Bass 0 EUR
Apple Id 2 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione