IPHONE 6 DEFEKT

80 EUR

90 EUR

Shitet nga: hasani 11 Maj 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
iPhone 6
SHES IPHON 6 NUK STARTON EKRANIN E RI ORIGJINAL PREJ AMERIKE UM KA ARDH BATERIN DHE TE GJITHA PJEST TJERA VETEM NUK STARTON PLAKA ESHT PRISHJE QMIMI PER TELEFON ESHT 90 EURO
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione