Iphone 6 GOLD

240 EUR

Shitet nga: DarDi 18 Mar 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
iPhone 6
Shitet ne gjendje perfekte perveq qe osht shume pak i krisur nqosh posht ne anen e djathte siq vrehet ne foto per pune garantoj vie me adapter foli txhamit si dhe me futroll ne foto per me shume na shenoni edhe ne wiber ose whatsapp ndrrime nuk bej
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione