Publikuar: Korr 25 2022 12:05

Adaptera fotrrolla shiten komplet 240ero

EUR

Publikuar: Korr 25 12:05
Shikime: 243
Shiten komplet 6 paketa me
Adaptera 700 cop mix samsung lg sagem (modelev me pulla e Jo modelev te reja por modelev me pulla)
Fotrrolla llojllojshme nga iphone 4s 5s 5c 5g dhe 6g 6splus 6 plus samsung fotrrolla te lekures a5 a7 a3 j2 j4 etj mix te perzime krejt TE REJA 350copa
Adaptera te telefonav me pulla per veture krejt te reja me kuti
Te gjitha i kalojn afro 1300 artikuj te gjitha kutijat
Verejtje nuk ka modelev te reja as fotrrolla as adaptera si dhe shiten komplet te gjitha 240euro te gjitha
Nr kontakt 044235198
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
243
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

044235198

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione