Publikuar: Dhj 08 2020 08:05

Shitet Asus Rog Phone 3

EUR

Publikuar: Dhj 08 08:05
Shikime: 5
Shitet ose ndrohet asus rog phone 3 shi me 12 gb Ram dhe 128 Gb hapesire ,shume pak i perdorur gati se i ri me kuti dhe paisje orgjinale dhe fotroll ekstra dhe garancion 22 muaj .


Per me shume info kontaktoni ne nr : +38344612153 , +38349612153
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
5
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+37744612153

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione