Shitje dhe Blerje te Telefonave Mobil

0 EUR

Blihet nga: Abc 30 Maj 01:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Blejm Dhe Shesim Vetem iPhone Dhe Samsung

Per ma shum infoo kontaktoni
Gjindemi ne Prishtine...
Kontakt nga ora 8:00AM deri ne 23:00PM

Viber +38649677634

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione