Publikuar: Tet 16 2022 11:30

Google Pixel 6 ne gjendje perfekte

EUR

Publikuar: Tet 16 11:30
Shikime: 1
Shitet Google Pixel 6 ne gjendje perfekte me garancion 2 vite. Telefoni eshte i blere ne Gjermani dhe vjen me pakon dhe kabllen e vet origjinale si dhe ka dy fotrolla.

Viber & Whatsapp
049627027
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

049627027

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione