Shpalljet e kompanisë Publikuar: Jan 12 2021 04:23

Punojme plane për shtëpi dhe më shumë!

EUR

Publikuar: Jan 12 04:23
Shikime: 7
Jemi zyre e arkitekturës që punojmë projekte dhe plane të ndryshme për arkitekturës të shtëpive, banesave, enteriereve dhe oborreve.

Nëse doni plan shumë të shpejtë e të bukur të punuar në mënyrë profesionale, Na kontaktoni që të bisedoni me arkitketin tonë.

tag #banesa #lokale #qira #lift #muhaxherve #qender #perdhes #garazh #depo #ashensor #gasonjerk #nje #dy #tri #dhomeshe #dhoma #shkoll #shtepi #lagjiaespitalit #qender #arberi #dragodan #pejton #kalabri #emshir #tasligje #prishtina #dardani #ulpian #patundshmeri #shes #blej #banes #Penthaus #prishtine #tophane #mati1 #rrugaB #rrugaC #Ulpian #veternik #emshir #kalabri #dragodan #arberi #fushekosove #veture #kerr #lire #urgjent #cmim #pompa #kastrati #eliza #truall #parcele #miradi #lagje #spitalit #vllezrit #asllani #vellezrit #shkollapavarsia #pavarsia #qerdhe #plane #shtepi #lokale #dizajn #ibrendshem #enterier #banes #objekte
Përshkrimi i linkut

ArchKos

ArchKos është studio e arkitketurës. Bëjmë projekte për shtëpi, banesa, lokale dhe oborre.
Poashtu bëjmë projekte për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

ArchKos është studio e arkitketurës. Bëjmë projekte për shtëpi, banesa, lokale dhe oborre.
Poashtu bëjmë projekte për ndërtim të lartë.
+38349118527 https://www.facebook.com/archkosks/
7
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione