shitet htc mini 2 ne gjendje shume te mire

65 EUR

Shitet nga: htc 25 Sht 01:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dragash
Prodhuesi
HTC
shes htc mini 2 i ruajshem me mbrojtes punon ne menyre te perkryer e shes per shkak se kam telefon tjeter dhe sme duhet .shih fotot
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione