Publikuar: Korr 02 2022 09:29

Shes Huawei Mate 40 Pro si i ri me Pako dhe pajisje të veta

EUR

EUR
Publikuar: Korr 02 09:29
Shikime: 1835
Shes Huawei Mate 40 Pro si i ri me Pako dhe pajisje të veta Adapterin Origjinal dhe Case origjinale te Huaweit.
Telefoni është në gjendje perfekte sikur i ri dhe punon pa asnji problem.
Ndrrime nuk boj!
Per me shum info.
watsap. +38349146750
Viber. +38349146750TAGS : iphone ajfon apple samsung galaxy galaksi xiaomi redmi nokia sony xperia soni toshiba dell acer asus lenovo thinkpad hp llaptop laptop loptop lloptop kompjuter pc gb 16gb 32gb 64gb 128gb 256gb 1tb giga gb vetur kerr qen shtepi banes banesa shtepia lagjia prishtine kosove hotel hostel ekran inch ekrani pjese pun mjete ndertimtari gollf passat bmw audi mercedes 190 80 a10 a10s a20 a20s a6 a7 a8 a9 a10 note gallaksi tablet pune tavoline toshiba bateri bateria kompjutera shtepiza shtepiz shumic pakic adapter mbushes huawei honor ps2 ps3 ps4 ps5 playstation soni playstation2 playstation3 playstation4 playstation5 lojra lojna lodra gaming ndegjuse ndegjojse kufje pllak ram gigabajt gigabyte ssd hdd terabajt vetura kombi shtepiz qira qera planika pllanika qizme puma patika patike jakne biciklet bicikell ekran batari nxemje grialic grealix termo orman komod shporet shparet dru kuzhine kuzhina porosi panasionic televizor elkos pegell fem fen tepih perde kauqa kreveta krevet kauq nish dysh tresh laptopi laminat llaminat patik adidas runners gucci syza dieli syze airbag guma goma gumic fellne kerr motorr cc kubik kubikazh druve dyer dritare pllaka alumin pvc heker hekra hekurit numer nr gta call of duty black ops fifa pes cd dvd muzik
Central abs guma goma j4 j4+ j5 j6 j7 j8 paket iphone x iphone 5 iphone 6 iphone 7 iphone 8 iphone 12 iphone 13 iphone x max pro max iphon telefon televizora shum pak shumice hillt hillti burmashin....

Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1835
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

049146750

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione