Telefon celular

70 EUR

Shitet nga: Armir 05 Sht 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Jenus one telefon celular qe perdoret per komunikim.
Bluetooth
Ngjyren silver
SIM Cart
Power (per mbushjen e telefonav te tjer si iphone .samsung .dhe gjith telefonav standard )
Ky telefon e mban baterin deri 90 dit nese perdoret 2 or ne dit

Kemi e ngjyra te tjera por vetem me porosi
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione