Publikuar: Pri 07 2022 03:31

Shes Motorollen per kolekcionist

EUR

EUR
Publikuar: Pri 07 03:31
Shikime: 1
Shes telefonin mobil te markes MOTOROLA, tipi MICRO T-A-C VIP2 i prodhuar ne vitin 1997! telefoni eshte ne gjendje te shkelqyeshme dhe teknikisht eshte ne rregull. Per kolekcionist.KY CELULARE NUK Ka SIM KARTELE! ka funkcionuar me kontrate!
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38349154263

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione