Samsung Note8

100 EUR

Shitet nga: jetmo 23 Gush 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Prodhuesi
Samsung
shes ose nderroj samsung note8 e ka tachin e thym ka üengesa ntach punen e ka perfekt mundesi ndrrimi qmimi i diskutueshem per me shum ne nr 049311076 aviber dhe whatsaüü
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione