Shes samsung ose boj ndrrim me iphon 6plus

180 EUR

Shitet nga: Qendrim 11 Shk 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Prodhuesi
Samsung
Shes samsung s7 asht ne gjendje prefekte dhe asht ce asht me krejt paisjet boj edhe ndrrim me iphon 6plus ose me qka tum konvenon kush asht i interesum mundet me kontaktu ne viber ose ne watsapp ne ket numer +38345617012
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione