Shitet Power Bank dhe Samsung Wireless Charger

15 EUR

Shitet nga: Shitet 11 Sht 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Shitet Powet Bank dhe Samsung Wirlees Charger
Paisjet jan te ardhura nga gjermania

Power Bank - 5€
Sasmung Wirless Charger - 10€

Dyjat - 15€
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione