Shitet Samsung A70

219 EUR

Shitet nga: Kol 16 Shk 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Prodhuesi
Samsung
Telefoni eshte ne super gjendje si fizike edhe funksionale. Ka 128GB Rom dhe 6GB Ram. Nuk ka grritha eshte shume pak i perdorum, dhe vjen me te gjitha paisjet (fotroll, ndegjuse, adapter, dhe paketa).
Per ma shume kontakto ne +38349700405
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione