Samsung galaxy S7 edge

185 EUR

Shitet nga: Kastriot 26 Sht 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Shes samsung s7 edge ekranin e krist nuk ka problem gjithqka tjeter ne rregullt 32G
Dhe boj ndrrim
Viber-wahtcap +38649551273
Kastriot
049551273
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione