Iphone 5 dhe 5es

250 EUR

Shitet nga: anili 13 Mar 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Besianë
Shes dy telefonat iphone 5 dhe 5es jan me kod iclaud .jan ardhur nga gjermania jann shum te rujtur press bleres seriozz dyt i shess 250euro
Leaflet
Në fillim