Bej instalimin e cydia

3 EUR

3 EUR

Shitet nga: cydia 11 Shk 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Bej instalimin e cydia per vetem 3 euro ne te gjitha versionet e ios 7 dhe ios 8 iphone 4 4s 5 5s 6 6+
Per me shume informata me shkruani ne email.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione