Iphon5c Swissmade unlock

259 EUR

Shitet nga: fadil 11 Shk 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shes Iphonin 5c te cilin ma kan sjell para mje jave,
eshte i zhbllokuar dhe ne gjendje shumme te mire me pune, plus baterija i ka qillue shume e qendrueshme,
ju pershendes dhe ju mire pres,
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione