Samsung 9500

80 EUR

Shitet nga: isuf 10 Shk 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
Telefoni esht ne gjendje shum te mir dhe i perdorur shum pak koh veq 1 muAaj ika skajp.viber.facebok.vacap.etj
Dhe me ket numer mundeni me telefonu edhe ne Viber
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione