Iphone 4s 16GB FULL UNLOCK

165 EUR

Shitet nga: Blendii 19 Mar 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Iphone 4S 16 GB full unlock, telefoni eshte ne gjendje te rregullt pa asnje defekt dhe nuk ka problem me wifi sikur disa iphone 4s
pres bleres serioz.
Blendii
049634629
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione