Ndrroi tabletin me iphone 4s

0 EUR

Shitet nga: Privat 10 Pri 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Ndrroi tabletin me iphone 4s tableti esht i perdorur vetem tre muj esht po thuajse i ri
Tableti esht ble ne gjermani 250€ dhe jam i vetmi perdorus i kti tableti
Me tablet vjen edhe adpteri i tij origjinal ndrrim bej vetem me iphone 4s te jet full unlock
Dhe ne gjendje te regullt
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione