LG P 700

50 EUR

235 EUR

Shitet nga: ***** 12 Tet 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
telefoni esht ne gjendje te mir dhe punon prefekt esht android 4.0.3 per ma shum info kontakto
pres blers serioz
Leaflet
Në fillim