Iphone 4s

90 EUR

101 EUR

Shitet nga: ? 03 Mar 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes iphone 4s me gv.Valt i gjen pa problem pa marr parasysh karten se qfare eshte,iphoni eshte i zi 32 giga

verejtje: telefonit wi-fi dhe shkronja Q nuk pi punon ndersa nese shkruan dhe e kthen anash punon pa problem ("shiko dy Fotot si funksionin shkronja Q" ) nuk kam kqyr sa i bahet me ndreq se sjom i interesum me ndreq se e kom jasht funksionit,nuk um duhet dhe per ket pun e jepi me qmim tvolitshemviber +38649694001
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione