Iphone 5

370 EUR

Shitet nga: Bujari 10 Shk 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Risi***Risi***Risi
-------------------------
Shes Iphone 5.
Capacity 16gb.
Iphone është Full Unloc.
Version iOS 8.1.3
_______________
I sapo ardhur prej Austris. Ka folije para dhe pas, telefono dhe fito Iphone 5, i zi ne duart e tua në gjdo kohë.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione