LG G3 Quad-core 2.5 GHz CPU,3 GB RAM dhe 32 GB S..

0 EUR

Shitet nga: Arti 13 Pri 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes LG G3 me Quad-core 2.5 GHz CPU, 3 GB RAM dhe 32 GB Storage + slot per micro SD ,I RI

Ka versionin e fundit Lollipop Android.

Ka kamere 13 MP si dhe ben incizim 4K (Ultra HD).

Bashke me te vjen edhe fotrolla origjinale e lekures dhe nje tjeter e gomes.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione