iPhone 4s

160 EUR

Shitet nga: Bleduard Krasniqi 22 Pri 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Shes iPhone 4S Full Unlock, 13BG i ardhur nga Zvicrra.

Telefoni eshte ne gjendje perfekte dhe eshte shum i ruajtur. Telefoni e ka ngjyren e zez mirepo mbulojat i ka te bardha per me mbrojt telefonin.
Per gjdo informacion shtes mund te kontaktoni ne +38649809582 (Whatssapp dhe Viber).
Bleduard Krasniqi
049809582
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione