Iphone 6

0 EUR

Shitet nga: Moni 10 Pri 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Shes iphone 6 , është në gjendje të mirë teknike dhe optike.

Iphone është ngjyrë champain gold do me thënë GOLD.

Është 16 gb , full unlock, .
E posedoj iphone, kabllën usb dhe adapterin.

Nuk posedoj paketimin sepse ka ardh prej Amerikes , dhe për shkak tr doganes e kanë hjekur paketimin.

Pres blerës serioz.

Mundësi ndrimi veq me iphone 5s silver, të bardhë.

FOTOT JANË ORIGJINAL TË IPHONE
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione