Samsung Galaxy Note 10.1 me sim dhe 3g

220 EUR

Shitet nga: samsung 30 Qer 01:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
shitet Samsung Galaxy Note 10.1 e perdorur punon perfekt ,super pa as 1 problem.iphone,audi,mercedes,golf 4 5 6 7 samsung,lg,htc


Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione