Sony Xperia Z1

220 EUR

Shitet nga: Sadri 11 Pri 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Shesim Telefonin Sony Xperia Z1, telefoni esht i perdorur por ne gjendje te re pasi qe esht perdor me mbrojtese te lekures tere kohen.

Eshte telefon me permasa me te zhvilluara nga gjith telefonat tjer ose markat tjera.

-Camera 20.7 Megapixel
-Trashesia telefonit vetem 8mm
-Memorja interne 16GB, me microSD deri me 64GB
-Rami 2 GB
-Flitsin LED
-Nuk i hyn uji, mund te beni foto ose video ne uj
-CPU: Quad-core 2.2 GHz Krait 400

Dhe shum permasa te tjera, mund te shiqoni ne google

Telefoni esht ne rregull, nuk ka kurrfar defekti apo diqka tjeter.
Nuk ka kod, qdo karte e pranon
Baterin e ka ne rregull

Qmimi 220,- euro. Para disa dite e kam sjell prej Holandes, esht Sony origjinal, me kuti dhe te gjitha

Nuk bejm ndrrime me asgje
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione