iPhone 5s she iPhone 4s

500 EUR

Shitet nga: nebi 11 Pri 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Shiten iphone 5s dhe iphone 4s, 5s gold full unlock shume i ruajtun per momentin nuk posedojm foto,
4s i bardhe full unlock shume i ruajtun mund ti shihni edhe fotot, te dy jane 16gb dhe punojn perfekt
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione