Publikuar: Shk 23 2019 08:50

shes ndrroj ZTE

EUR

Publikuar: Shk 23 08:50
Shikime: 2
shes ose ndrroj ZTE shum i juajtur nga trupi bon gjithqka dhe eshte shum i shpejt, me dy kartela etj
ndrrim boj ama me qmimi osht ndryshe.ndrrim samsung ose iphone
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38345242625

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione