Publikuar: Nën 26 2019 03:09

Tel android ZTE blade ne gjendje perfekte pune

EUR

Publikuar: Nën 26 03:09
Shikime: 1
Telefoni osht veq dy muj i perdorur,ka dy sim kartela, vend per sd card, dhe kapak rezerv mbrapa, vjen me adapter
Te interesuarit mund te shkruajn ne ket numer:044-425-809
Viber
Whats app
Ju mirpresim
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+383-44-425-809

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione